fb_img
 EF0416

ARCHIVO

 • За возрасни
 • Шифра на производ: EF0416
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
 • 40.5
  7
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 10.5
 • 46
  11
 • 11.5
 • 12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas