fb_img
 EF1086

Adidas TENSAUR K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EF1086
41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
 • 3.5
 • 36.5
  4
 • 4.5
 • 5
 • 5.5
 • 6
 • 6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетичка кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
41%
Adidas
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
TENSAUR
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas