fb_img
 EF1087

Adidas TENSAUR K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EF1087
41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
 • 3.5
 • 4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Синтетичка кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
41%
Adidas
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
TENSAUR
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas