fb_img
 EF1619

X 19.4 IN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: EF1619
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
 • 40
  6.5
 • 40.5
  7
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 8.5
 • 43
  9
 • 9.5
 • 10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

38%
X
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
29%
X
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas