fb_img
 EF1629

PREDATOR 20.1 FG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: EF1629
30%
13.590,00 ден.
9.490,00 ден.
  • 7.5
  • 8
  • 8.5
  • 43
    9
  • 9.5
  • 10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas