fb_img
 EF1740-

NEMEZIZ 19.4 FxG J

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: EF1740-
48%
2.490,00 ден.
1.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 430,00 ден. со
  • 28
  • 29
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas