fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EF1754

NEMEZIZ 19.4 IN J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EF1754
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

52%
NEMEZIZ
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
29%
NEMEZIZ
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
32%
NEMEZIZ
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas