fb_img
 EF1754

NEMEZIZ 19.4 IN J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: EF1754
48%
2.490,00 ден.
1.290,00 ден.
  • 38
    5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

60%
2.790,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas