fb_img
 EF1754-

NEMEZIZ 19.4 IN J

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: EF1754-
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
 • 28
 • 28.5
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

40%
NEMEZIZ
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas