+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
НАЈНОВО 👌

D.O.N. Issue 1

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: EF2400
6.190,00 ден.


 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 44.5 (28,50 cm)
  10
 • 10.5
 • 11
 • 46.5 (30,00 cm)
  11.5
+
-

Нема коментари за овој производ.