fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EF3331

REEBOK ALMOTIO 5.0 LEA

 • Производител: Reebok
 • Возраст: За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: EF3331
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
 • 36 (23,60 cm)
  4.5
 • 36.5 (23,90 cm)
  5
 • 37 (24,10 cm)
  5.5
 • 38 (24,40 cm)
  6
+
-

Опис