fb_img
 EF6678

REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: EF6678
27%
1.790,00 ден.
1.290,00 ден.
 • 36
  4.5
 • 36.5
  5
 • 37
  5.5
 • 38
  6
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Reebok