fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EF7781

AZTREK 93 TRAIL

  • За возрасни
  • Шифра на производ: EF7781
30%
5.490,00 ден.
3.790,00 ден.
  • 38
    7.5
  • 38.5
    8
  • 8.5
  • 9
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Текстил  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Reebok