fb_img
 EG4124

Adidas TENSAUR RUN K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EG4124
2.390,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
31%
Adidas
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
31%
TENSAUR
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas