fb_img
 EG7742

HOOPS 2.0 W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: EG7742
51%
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
 • 3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 7
 • 7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

29%
Adidas
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
18%
HOOPS
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas