fb_img
 EG8379

GALAXY 4

 • За возрасни
 • Шифра на производ: EG8379
51%
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
 • 4
 • 4.5
 • 5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

41%
GALAXY
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
41%
galaxy
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas