fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EH2281

Adidas TERREX SWIFT R2 MID GTX

 • За возрасни
 • Шифра на производ: EH2281
9.890,00 ден.
 • 40⅔
  7
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

8.690,00 ден.
Adidas
9.890,00 ден.
Adidas