fb_img
 EH4047

LB FT KN JKT

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: EH4047
40%
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
  • 116
  • 128
  • 9-10 год.
    140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 60% Памук 40% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

60%
LB
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas