fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EH5043

TLRD JUMPSUIT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: EH5043
50%
5.590,00 ден.
2.790,00 ден.
  • 36
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 70% Полиестер 30% Памук
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител Adidas