fb_img
 EH5637

AFC H JSY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: EH5637
60%
5.590,00 ден.
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 50% Полиестер 50% Рециклиран полиестер
Подгрупа Дресови
Спорт Фудбал
Производител Adidas