fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EI6297

Adidas BW BRANDED BIK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: EI6297
3.090,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 78% Рециклиран Полиамид 22% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

3.090,00 ден.
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas