fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EK4312

YG HOOD COT TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EK4312
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 158
 • 13-14 год. ( cm)
  164
 • 14-15 год. ( cm)
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црвена
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

51%
YG
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas
51%
YG
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas
67%
YG
3.090,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
53%
YG
4.290,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
30%
YG
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
20%
JG
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas