fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EK4624

M adidas W.N.D.

  • За возрасни
  • Шифра на производ: EK4624
30%
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

30%
M
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
Adidas