fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 F34791

ALTASWIM I

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: F34791
1.390,00 ден.
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25
  • 26
  • 26.5
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Сандали
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

AltaSwim
1.390,00 ден.
Adidas