fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 F34793

ALTASWIM I

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: F34793
1.390,00 ден.
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 26.5
 • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Сандали
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

AltaSwim
1.390,00 ден.
Adidas