fb_img
 F34793

ALTASWIM I

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: F34793
35%
1.390,00 ден.
890,00 ден.
  • 22
  • 25
  • 26
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Сандали
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

28%
AltaSwim
1.390,00 ден.
990,00 ден.
Adidas