fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 F35108

DURAMO 9 I

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: F35108
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 23.5
 • 24
 • 25
 • 25.5
 • 26
 • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas