fb_img
 F35341

X 19.4 IN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: F35341
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
 • 6
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
 • 42
  8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

38%
X
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
29%
X
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas