+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

LITE RACER K

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери
  • Шифра на производ: F35551
2.490,00 ден.
1.245,00 ден.


  • 31
  • 31.5
  • 32
  • 34
  • 35
+
-

Нема коментари за овој производ.