fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 F36124

UltraBOOST w

  • За возрасни
  • Шифра на производ: F36124
51%
11.190,00 ден.
5.390,00 ден.
  • 38
    5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

60%
11.090,00 ден.
4.390,00 ден.
Adidas
69%
9.890,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
53%
11.190,00 ден.
5.190,00 ден.
Adidas
71%
12.290,00 ден.
3.490,00 ден.
Adidas
47%
11.190,00 ден.
5.890,00 ден.
Adidas
69%
9.890,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
59%
9.890,00 ден.
3.990,00 ден.
Adidas
50%
9.890,00 ден.
4.890,00 ден.
Adidas
50%
9.890,00 ден.
4.890,00 ден.
Adidas
20%
11.790,00 ден.
9.390,00 ден.
Adidas
19%
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
20%
11.790,00 ден.
9.390,00 ден.
Adidas
20%
11.790,00 ден.
9.390,00 ден.
Adidas
19%
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
30%
11.190,00 ден.
7.790,00 ден.
Adidas
30%
11.190,00 ден.
7.790,00 ден.
Adidas