fb_img
 F36223

ADVANTAGE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: F36223
51%
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 41
  7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетичка кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

39%
CF
4.590,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas