fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 F36406

VL COURT 2.0 CMF I

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: F36406
47%
1.890,00 ден.
990,00 ден.
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25
  • 26
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

35%
VL
1.690,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
32%
VL
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas