fb_img
 F36485

GRAND COURT

 • За возрасни
 • Шифра на производ: F36485
51%
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
 • 3.5
 • 4
 • 4.5
 • 5
 • 5.5
 • 39
  6
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетичка кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas