fb_img
 F36548

Adidas RUNFALCON K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: F36548
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.490,00 ден.
Adidas