fb_img
 F36760

Adidas TERREX EASTRAIL MID GTX

 • За возрасни
 • Шифра на производ: F36760
7.390,00 ден.
 • 40
  6.5
 • 40.5
  7
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
 • 46.5
  11.5
 • 12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas