fb_img
 F97704

FLIPPER W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: F97704
45%
1.090,00 ден.
590,00 ден.
  • 36.5
    4
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја
Материјал Лице: Гума Постава: / Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas