fb_img
 F99939-

NEMEZIZ 19.4 IN J

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: F99939-
40%
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

32%
NEMEZIZ
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas