fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FI2739

YG C T x Farm

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FI2739
33%
1.490,00 ден.
990,00 ден.
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год. ( cm)
  164
 • 14-15 год. ( cm)
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Маици
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

45%
YG
1.090,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
64%
YG
1.390,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
50%
YG
1.390,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
50%
YG
1.390,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
33%
YG
1.190,00 ден.
790,00 ден.
Adidas
27%
YG
1.090,00 ден.
790,00 ден.
Adidas
27%
YG
1.090,00 ден.
790,00 ден.
Adidas
21%
JG
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
21%
JG
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas