fb_img
 FI4757

W MHE GR TIGHTS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FI4757
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
  • XS
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 90% Памук 10% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas