fb_img
 FJ4698

Adidas FIT TR BOS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FJ4698
1.190,00 ден.
  • 4
  • 6
  • 8
  • 10
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 78% Рециклиран полиамид 22% Еластин
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

33%
Adidas
1.190,00 ден.
790,00 ден.
Adidas