fb_img
 FJ4969

Adidas SIL 3S CAP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FJ4969
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Силикон
Подгрупа Капи за пливање
Спорт За Лето
Производител Adidas