fb_img
 FJ7169

Adidas TF CAPRI T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FJ7169
1.890,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 85% Рециклиран Полиестер 15% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas