fb_img
 FJ7173

Adidas ASK SP 3S L T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FJ7173
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 85% Рециклиран полиестер 15% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas