fb_img
 FJ7181

Adidas BT 2.0 3S 78 T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FJ7181
62%
4.290,00 ден.
1.590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 530,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 64% Полиамид 36% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

19%
2.090,00 ден.
1.690,00 ден.
Under Armour
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Under Armour
19%
2.090,00 ден.
1.690,00 ден.
Under Armour
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
4F
2.390,00 ден.
Puma
60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
46%
2.790,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
50%
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
51%
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas
20%
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
4F