fb_img
 FK4775

Adidas A.RDY SLEEVE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FK4775
1.490,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 84% Рециклиран полиестер 16% Еластин
Подгрупа Друго
Спорт Тренинг
Производител Adidas