fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FK5877

LK GFX HDY SET

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За мали деца
  • Шифра на производ: FK5877
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.


  • 116
  • 128
  • 140
+
-

Опис