fb_img
 FL0162

W E AOP TIG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FL0162
10%
1.890,00 ден.
1.690,00 ден.
  • XS
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 92% Памук 8% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas