fb_img
 FL1370

YOUTH MESSI

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: FL1370
33%
890,00 ден.
590,00 ден.
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Тегет
Материјал 100% Полипропилен
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

22%
Adidas
890,00 ден.
690,00 ден.
Adidas