fb_img
 FL4996

Adidas SH3.RO TAPER S

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FL4996
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 80% Полиамид 20% Еластин
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

18%
ALV
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Speedo
30%
SPDSCU
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Speedo
30%
MESH
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Speedo
32%
LOGO
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Speedo
82%
BG1
2.790,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
59%
BG1
2.190,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
17%
Adidas
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
21%
Adidas
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
20%
WOMEN'S
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Outhorn