fb_img
 FL7264

OWN THE RUN JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FL7264
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
  • XS
  • S
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Adidas